Cabinet Handles Cosmas 305-128SN Satin Nickel
Cosmas 305-128SN Satin Nickel Cabinet Hardware Euro Style Bar Handle Pull - 5" (128mm) Hole Centers, 7-3/8" Overall Length, 25 Pack
One-Day Shipping at checkout. Details
  • Hole Centers / Drilling: 5" (128mm)
  • Overall Length: 7 3/8"
  • Width: 1/2"
  • Projection: 1 3/8"
  • Individually Polybagged with 1" Mounting Screws